In Działamy

Dzisiaj może parę słów o tym, co dokładnie robimy. Otóż nasza agencja reklamowa działa w kilku obszarach: reklamy przestrzennej i zewnętrznej, projektowania wnętrz, tworzenia dekoracji naściennych, a także wycinania i frezowania ploterowego, obejmującego niemal każdy rodzaj materiału.

W ramach reklamy przestrzennej nasi klienci mogą liczyć na pomoc przy tworzeniu projektów, całkowite jego wykonanie lub same prace montażowe. Zajmujemy się wycinaniem elementów 3D, wycinaniem wzorów z folii samoprzylepnej, oklejaniem witryn sklepowych, pojazdów, tworzeniem i montowaniem szyldów reklamowych i kasetonów świetlnych.

logo-wycinane-laserowo-z-kartonu

Nasza agencja reklamowa obejmuje również usługi związane z projektowaniem wnętrz i wykonywaniem dekoracji naściennych. Ta oferta skierowana jest przede wszystkim do osób, które lubią otaczać się pięknem i oryginalną aranżacją. Tynki dekoracyjne umożliwiają nadanie przestrzeni indywidualnego wyrazu przy wykorzystaniu różnorodnych technik, kolorów i efektów. A ponadto, zabezpieczają powierzchnie przed zabrudzeniem czy urazami mechanicznymi.

202

W ramach projektowania wnętrz agencja reklamowa REDKOT oferuje: spotkanie wstępne, niezbędne do zebrania wszelkich informacji odnośnie projektu i określenia warunków współpracy, przygotowanie projektu w wersji trójwymiarowej, która najlepiej obrazuje wygląd przyszłych wnętrz, oraz kontrolę postępu prac i sprawdzanie jakości ich wykonania. Zajmujemy się projektami zabudowy stałej, łazienek i kuchni, tworzymy schematy rozmieszczenia punktów oświetleniowych i elektrycznych. Wykonujemy spis dobranych materiałów wykończeniowych i wyposażenia.

grafika-na-szafie-i-masa-perłowa-na-ścianie

Prowadzimy również konsultacje z zakresu stylizacji wnętrza. Niekiedy wystarczy drobny szczegół, aby nadać przestrzeni zupełnie nowego wyglądu i charakteru. Usługę doradztwa świadczymy w ramach jednego spotkania lub cyklu spotkań – w zależności od potrzeb naszych Klientów.

Szczegółowy opis oferty, jaką nasza agencja reklamowa kieruje do swoich Klientów, znajdziecie na stronie. Zachęcamy również do przeglądania portfolio, które wskaże Wam nasze możliwości i – mamy nadzieję – utwierdzi w przekonaniu, że warto nawiązać z nami współpracę.

Zapraszamy!