Stacjonujemy w Zielonej Górze działając na rynku od 7 lat. Zajmujemy się kompleksową reklamą wizualną, projektowaniem wnętrz komercyjnych i prywatnych, dekoracjami naściennymi oraz fotografią.

Oferujemy Państwu usługi charakteryzujące się profesjonalizmem i wysoką jakością wykonania. Z pełnym zaangażowaniem doradzamy i proponujemy optymalne rozwiązania pod względem technicznym i finansowym.

Na tworzeniu w naszych pracowniach często spędzamy całe dnie i noce, by efekt pracy w pełni zadowolił naszych klientów. Nie mamy lęku wysokości, śmiało wskakujemy na rusztowania i drabiny! Możecie się też spotkać z sytuacją, że nie odpowiadamy szybko na e-maile, a to tylko dlatego, że w tym czasie obsługujemy właśnie Was, Drodzy Klienci.

Wyzwaniem jest dla nas tworzenie niepowtarzalnych projektów, a do Klienta podchodzimy indywidualne, gdyż najważniejsza dla nas jest Jego satysfakcja. Codziennie uczymy się i zbieramy cenne doświadczenia, a pracując bawimy się wkładając serce w nasze realizacje. Stajemy na rzęsach by wszystkie zamówienia były realizowane na wysokim poziomie i w możliwie krótkim czasie.

Uwielbiamy wakacje i urlopy, ale zawsze tęsknimy za swoją pracą 😉

Nasza praca w liczbach

0
Oklejone auta
0
Kasetonów
0
Zaprojektowane wnętrza
0
Dekoracji naściennych
0
Sesji fotograficznych
0
Szyldów reklamowych

Referencje

  • Tego właśnie szukaliśmy! Dobry kontakt, miła współpraca, szybka realizacja.

    Anna i Krzysztof Berger osoby prywatne
  • Poświadczam profesjonalizm i jakość usług, firma godna zaufania i polecenia.

    Danuta Krzywicka osoba prywatna
  • Projekty wykonane w terminie, jesteśmy zadowoleni ze współpracy i polecamy innym inwestorom jako fachową firmę.

    Stanisław Sajkowski osoba prywatna